“Është shtatzënë, pret një beb”/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” shfaqet krah Argjira Spancës me deklaratën e papritur: Mora ftesën për…

Sep 21, 2022 | 19:33
SHPËRNDAJE

PanoramaPlus/ Çifti Graciano Tagani dhe Argjira Spanca po shijojnë prej shumë kohësh një romancë dhe bashkëjetojnë prej vitesh së bashku. Megjithëse çifti nuk e ka kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë ose martesë, disa muaj më parë ata u shprehën se hapi i radhës i lidhjes së tyre është fëmija.

Argjira dhe Graciano nuk kanë folur konkretisht për një kohë të caktuar, por videoja e fundit e ish-konkurrentit të “Për’puthen” i ka bërë lëmsh të gjithë.

Bruno publikoi një video në Instastory ku shfaqet së bashku me moderatoren. Gjatë videos ai shprehet: “Jemi këtu me Argjirën e cila është shtatzënë, pret një beb”, ndërsa në mbishkrimin e postimit Bruno thotë: “Unë ftesën për baby shower-in e mora. Meqë ra fjala, një nga çiftet më pozitiv në tv.”

Nuk dihet nëse kjo është një shaka nga ana e Brunos apo fragment nga emisioni ku ai ishte i ftuar, por ende nuk ka asnjë reagim nga ana e çiftit.

Rikujtojmë se dyshja tha publikisht muaj më parë se dëshira e tyre më e madhe tashmë është të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti u shpreh se bashkë me disa plane dhe projekte të tyre, e kanë menduar dhe e presin ardhjen e fëmijës.  “Ajo gjë na pret është e ditur. Ne kemi filluar planet që do të ndërrojmë shtëpi do bëjë disa gjëra tonat dhe bashkë me këto plane vjen dhe fëmija”, tregoi moderatorja.

© Panorama.al

Te lidhura