“Është koha me u ftillu” – Luan Rama-kryeministrit: Nëse je i sinqertë në sa shkruan, je në kohën e duhur për…

| 13:22
SHPËRNDAJE

Duke marrë shkasë nga një postim i kryeministrit Edi Rama, nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, kërkon nga kreu i qeverisë që të ftillohet dhe të kuptojë se duhet të largohet.

luan rama

“Është koha me u ftillu. Me u ftillu dhe me u largu. Për njerëzit… Nëse je i sinqertë në sa shkruan, hidhe hapin e parë e dëshmoi këtij populli se realisht e ke kuptuar që je në kohën për “me u ftillu”. Me u ftillu dhe me u largu!…”, shkruan ai, duke ripostuar një status të kryeministrit.

78620393_2542758782503476_8486209839016443904_n

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

Comments are closed.