“Është hipokrite”- Rovena Stefa zbulon arsyen pse nuk flet me këtë këngëtare

| 11:40
SHPËRNDAJE

Rovena Stefa ka rrëfyer se nuk flet prej kohësh me këngëtaren Elhaida Dani.

rovena stefa elhaida dani (2)

Teksa ishte e ftuar tek “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”, Stefa foli për marrëdhëniet që ka me kolegët e saj.

rovena stefa (7)

Artistja u shpreh se në përgjithësi ka raporte shumë të mira, me dikë më shumë e me dikë më pak, por i shmang gjithnjë zënkat.

rovena stefa elhaida dani (1)

Megjithatë, një veprim i Elhaidës e ka “detyruar nga ana e brendshme” që të mos i fliste më.

rovena stefa (5)

Sipas këngëtares, Dani ishte treguar shumë hipokrite gjatë një festivali.

Elhaida Dani më ka puthur në prapaskenë, më ka thënë “Uau, çfarë interpretimi!”, dhe tani më ka votuar me zero pikë.

rovena stefa elhaida dani (5)

Domethënë, në këtë rast vetëm, kam qenë e detyruar nga ana ime e brendshme që të shprehesha dhe jo për t’u hakmarrë, por thjesht për të treguar hipokrizinë e dikujt”,- rrëfeu Rovena.

rovena stefa (2)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.