Ermal Mamaqi, mesazh sensibilizimi për të gjithë shqiptarët: Mund t’ia dalim…

| 13:31
SHPËRNDAJE

Si shumë personazhe të njohur publikë, edhe moderatori dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi ka qenë pranë të lënduarve nga tërmeti i fuqishëm që preku Shqipërinë.

Ai gjithashtu ka dhënë në rrjetet sociale një mesazh kurajues për të gjithë shqiptarët.

Në postim në ‘Instagram’ ai shkruan:

“Nwse nuk mund tw jesh lapsi qw vizaton buzwqeshjen, nw jetwt e atyre qw do, atwherw bwhu goma qw fshin vuajtjet e tyre. Moz i thuaj Zotit se sa e madhe wshtw furtuna qw kalon, por thuaji furtunws se sa i madh wshtw Zoti qw beson…

Moderatori edhe pwr 28 nëntor është përpjekur të shpërndajë mesazhe pozitive dhe sensibilizuese.

<script>

“Ky është 28 Nëntori më i trishtuar që kur kam lindur. Bashkë do ringrihemi. Nuk e them dot fjalën gëzuar. Fjala e vetme është SOLIDARITET”, shkruan ai.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.