“Erdhi vapa me gushtin”- Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me pozën provokuese me bikini

| 19:56
SHPËRNDAJE
 

Luana Vjollca i ka vënë flakën rrjetit e veshur ndërsa ndau me ndjekësit fotot nga pushimet e saj në bregdet.

Moderatorja pozoi në një varkë e veshur me bikini të bardha dhe vuri në pah linjat e saj trupore perfekte.

“Erdhi vapa me gushtin”- shkroi Luana Vjollca.

Ajo dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa shijonte rrezet e diellit.

Teksa moderatorja shijon pushimet, kishte edhe ndjekës që e pyetën se kur ajo do të nxjerrë këngën e saj të re.

“Edhe kënga do vijë me gushtin 🙈”- shkroi Luana Vjollca, duke paralajëruar se kënga që do sjellë me artistin e huaj Jay Santos do dalë këtë muaj.

/Panoramaplus.al

          

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.