Era Istrefi zgjedh “Prestige Resort”, këngëtarja publikon foton

SHPËRNDAJE

Pas një vere plot me angazhime dhe shumë arritje e sukses, këngëtarja e njohur Era Istrefi ka vendosur që të bëjë pak pushim.

era

Këngëtarja e cila së fundmi realizoi tre këngë të reja dhe performoi në finalen e Kampionatit Botëror të Futbollit në Rusi, ka zgjedhur “Prestige Resort” që të relaksohet.

era prestige

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet me një valixhe të madhe te “Prestige Resort”, vendi i preferuar i personazheve VIP shqiptarë dhe të huaj.

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.