Eno Popi publikon foton e ëmbël të së bijës

SHPËRNDAJE

Tre muaj më parë, moderatori i njohur Eno Popi u bë baba për herë të parë. Partnerja e tij lindi vogëlushen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Eno nuk ishte pranë saj në ato momente aq të veçanta e emocionuese.

eno

Një ditë pas ardhjes në jetë të vajzës, ai zbuloi emrin që ata kishin vendosur për të bijën. Eno dhe partnerja e tij e pagëzuan me emrin Liv, një emër tradicional skandinav që do të thotë “mbrojtje, përkrahje”.

Mirëpo moderatori i dashur për publikun shqiptar nuk publikoi asnjë fotografi të vogëlushes së tij.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/eno-popi-publikon-foton-e-embel-te-se-bijes/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.