Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj nisin pushimet si çift (FOTO)

SHPËRNDAJE

Lidhja e dy këngëtarëve të njohur Genc Prelvukaj dhe Eni Koçit është përfolur shumë. Që verën e kaluar dolën thashethemet se ata të dy ishin në një lidhje, edhe pse asnjëri prej tyre nuk pranonte të flisnte lidhur me këtë në intervista.

ENI-GENCI

Pak kohë më pas çifti u kap mat, ku shfaqeshin të kapur dorë për dore teksa dilnin nga një pallat.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-nisin-pushimet-si-cift-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.