Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj me pushime së bashku, fansat kapin këtë detaj (FOTO)

SHPËRNDAJE

Prej disa kohësh është përfolur për një lidhje dashurie mes dy këngëtarëve Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, të cilët nuk e kanë konfirmuar asnjëherë publikisht.

ENI-GENCI

E teksa nuk e pranojnë publikisht lidhjen e tyre, fotot e postuar së fundmi nga ata të dy në profilet e tyre në rrjetin social “Instagram” na e vërtetojnë edhe një herë se ata janë bashkë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-me-pushime-se-bashku-fansat-kapin-kete-detaj-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Të gjithë do humbim nga pak", Vuçiç flet për marrëveshjen me shqiptarët
Artikulli tjetër“Bëja sherre me trajnerin, sepse ishte inatçi.” Memushaj rrëfen sezonin e vështirë te Benevento

S'KA KOMENTE

Comments are closed.