Enca ngre temperaturat, i nxjerr asetet sheshit (Foto)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur është nga ata artiste që janë gjithmonë aktivë në rrjetet sociale dhe nuk kursejnë asgjë për fansat e ndjekësit e saj. Siç e ka bërë traditë, Enca publikon gjithmonë foto super provokuese duke nxjerrë sheshit asetet e saj, që me thënë të drejtën nuk janë nga ato që kalojë pa u vënë re.

Këtë herë këngëtarja ka publikuar disa imazhe hot në “Instastory”, në nja fotot është marrë teksa ajo po filmonte vetën në makinë, ndërsa tjetra kur ajo po merr rreze dielli buzë një pishine.

encaaa-933x445-35waeb3kz685df3h7pc35s

Lexo më shumë në linkun:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/enca-ngre-temperaturat-i-nxjerr-asetet-sheshit-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShifra stratosferike/ 1 miliard euro, ja kush është kombëtarja më e shtrenjtë e Botërorit
Artikulli tjetërPolicia njoftim me rëndësi për atë që ndodh në autostradën Tiranë-Durrës, kujdes qytetarë e shoferë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.