“Enca Motherfu*kin’ Haxhia”- Këngëtarja provokon me postimin në Instagram

| 20:48
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, i provokon jo pak herë ndjekësit e saj me postimit në Instagram.

Në foto e videot që poston, këngëtarja nuk nguron të ekspozojë edhe format trupore, ndërsa në postimin e bërë së fundmi, ajo që të bën më shumë përshtypje është dixhitura me të cilën e ka shoqëruar foton.

enca

“Enca Motherfuckin’ Haxhia”- shkruan këngëtarja, ndërsa ka pozuar e veshur me një bluzë të ngushtë vjollcë, duke ekspozuar gjoksin.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.