Enca e ka marrë seriozisht dobësimin, publikon video pa grim dhe e mbuluar në djersë nga palestra

SHPËRNDAJE

Enca është akuzuar gjithmonë si nga ato këngëtare që e ekzagjeron me fotoshopin dhe se është shumë më e rrumbullakosur se sa e tregon në fotot e postuara në “Instagram” apo “Snapchat”.

Duket se gojët e “liga” duhet të fillojnë të pushojnë pak e nga pak, sepse Enca e ka marrë shumë seriozisht palestrën dhe faktin se do të dobësohet për tu dukur shumë më shumë “seksi” nga ç’është për momentin.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/enca-e-ka-marre-seriozisht-dobesimin-publikon-video-pa-grim-dhe-e-mbuluar-ne-djerse-nga-palestra/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBregu dhe Abazaj për herë të fundit në Gjirokastër, Luftëtari do ta kthej në festë
Artikulli tjetërDafina Zeqiri tregon gjoksin bombastik, e zhytur në vaskë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.