EMRI/Ja kush është 45-vjeçari i plagosur me armë zjarri në zonën e “Unazës së Re”. Pas ngjarjes, autori…

| 18:29
SHPËRNDAJE
 

Mbrëmjen e sotme në zonën e Unazës së Re është raportuar për një person të plagosur. Sipas Neës24, bëhet fjalë për 45-vjeçarin e identifikuar si Spartak Beqaraj, i cili ka marrë plagë në gishtat e këmbës.

policia-tiranes6-933x445-770x367Ngjarja ndodhi rreth orës 17:45, ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorit, i cili pasi plagosi 45-vjeçarin u largua.

Plagosja, sipas policisë ndodhi pranë një lokali pas një konflikti të çastit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.