Emri+Foto/ Kujt iu vendos tritoli në Vlorë, nëna e tij përfundoi në spital

SHPËRNDAJE

Detaje te reja pas shperthimeve me tritol qe tronditen Vloren kete mengjes. Ngjarja e parë është shënuar në lagjen Kushtrimi përballë Drejtorisë së Policisë vendore, ku tritoli eshte vendosur në katin e 5-të të një pallati.

opolicia-vlore

“Panorama”, raporton se tritoli eshte vendosur në sheshpushimin përpara banesës së shtetasit Fatjon Bata 28 vjeç, qe dyshohet te jete edhe “shenjestra” e shperthimit.

Fatjon Bata/ Foto BW
Fatjon Bata/ Foto BW

Mesohet se 28 vjeçari jeton bashke me nenen, e cila pas shpethimit perfundoi ne spital per shkak te troditjes se forte dhe gjendjes se shokut.

Fatjon Bata nuk rezulton person me precedentë të mëparshëm penalë, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e vendosjes së tritolit pranë derës së banesës së tij.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKeni plane për të bërë një fëmijë? Ja sa kushton një lindje në Shqipëri
Artikulli tjetërRrëfehet vajza e Lasgush Poradecit: Si e përndiqte Sigurimi, kërkesa që i bënë për Enverin dhe pistoleta poshtë jastëkut

S'KA KOMENTE

Comments are closed.