EMRI/ Ja kush është zv/ministri që do të bëjë Vettingun në Polici

SHPËRNDAJE

Zëvendësministrja e Brendshme Rovena Voda ka zbuluar në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv se zv/ ministri Julian Hodaj do të drejtojë grupin e punës për Vettingun në Policinë e Shtetit.

309580_m

“Vettingu është një nga prioritetet kryesore, skanim i të gjithë policisë. Është ngritur grupi i punës, e udhëheq njëri nga zv/ ministrat, Julian Hodaj do të drejtojë procesin e Vettingut” deklaro ajo.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPatentat e Tahirit në makinën e biznesmenit, ironizon Patozi: Nuk është çështje fati, por fature
Artikulli tjetërNotat e Skënderbeut në Beograd/ Zhgënjejnë Shehi, Gavazaj dhe Nespor, 4 lojtarë paraqiten mirë

1 KOMENT

Comments are closed.