EMRI/ Detaje të reja nga vrasja e 57-vjeçarit në Gjirokastër. Viktima ka qenë duke udhëtuar me autorin, u godit me sende të forta pas…

| 17:30
SHPËRNDAJE
 

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që u regjistrua këtë pasdite në Gjirokastër, ku u gjet i pajetë në kamionçinën e tij një 57-vjeçar.

Viktima është identifikuar si Gëzim Saraçi, ndërsa ai dhe viktima kanë qenë duke udhëtuar së bashku.

shiriti-i-policise-skene-krimi_1542362395-8216910
foto ilustrim

Dyshohet se pas një konflikti të çastit autori e ka qëlluar me sende të forta ku për pasoje 57-vjecari ka gjetur vdekjen.

Policia ka indetifikuar autorin, ndërsa po punohet për kapjen e tij.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.