Emri/ 18 vjeçari shqiptar aksidentohet për vdekje

Apr 6, 2021 | 19:51
SHPËRNDAJE

Një 18 vjeçar me origjinë shqiptare ka humbur jetën pas një aksidenti rrugor Alessio Bariamcanaj banues në Piombino Dese, vdiq mëngjesin e së shtunës që lamë pas për shkak të pasojave të aksidentit tragjik që ndodhi një natë më herët.

aks

Rreth orës 19:00 të premten, i riu po udhëtonte në bordin e skuterit të tij Yamaha kur për arsye ende të pa qarta, humbi kontrollin dhe u përplas fort përtokë.

Megjithëse u transportua me urgjencë për në spital në gjendje kritike, ai ndërroi jetë disa orë më vonë. I riu po ndiqte shkollën e mesme atje.

Varrimi pritet të bëhet të enjten pasi kanë mbërritur në Itali të afërmit e tij përfshirë gjyshërit siç shkruajnë mediat italiane.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.