EMRAT/ Zgjidhen prokurorët, KLP cakton kreun e përkohshëm të Apelit të Krimeve të Rënda

| 10:52
SHPËRNDAJE

Keshilli i Larte i Prokurorise ka miratuar sot ne mbledhjen e radhes emrat e prokuroreve te perkohshem ne disa prokurori.

Mes tyre me 10 vota, e ne mungese te anetarit Besnik Cani eshte zgjedhur edhe kreu i Apelit te Krimeve te Renda.

klp

“Miratohet me 10 vota pro projekt-vendimi per caktim te perkoheshem te prokurorit Altin Dumani ne pozicionin e Drejtuesit ne Prokurorine prane Gjykates se Apelit te Krimeve te Renda”- njofton KLP.

Ja emrat 

Miratohet me 10 vota pro projekt-vendimi per caktim te perkoheshem te prokurorit Isa Jata  ne pozocionin e prokurorit ne Prokurorine e Gjykates se Apelit te Krimeve te Renda.

Miratohet me 10 vota pro projekt-vendimi per caktim te perkoheshem te prokurorit Julian Cafka ne pozicionin e Drejtuesit ne Prokurorine prane Gjykates se Shkalles se Pare Gjirokaster.

Miratohet me 10 vota pro projekt-vendimi per caktim te perkoheshem te prokurorit Altin Dumani ne pozicionin e Drejtuesit ne Prokurorine prane Gjykates se Apelit te Krimeve te Renda.

Miratohet me 10 vota pro projekt-vendimi per caktim te perkoheshem te prokurores Rozeta Qirjaqi ne pozicionin e Drejtuesit ne Prokurorine prane Gjykates se Apelit Korçe.

Miratohet me 10 vota pro projekt-vendimi per caktim te perkoheshem te prokurores Irena Çunoti, prokurore ne Prokurorine prane Gjykates se Shkalles se Pare Korçe, ne pozicionin e prokurores ne Prokurorine prane Gjykates se Apelit Korçe.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.