EMRAT/ Zbardhet lista e socialistëve me 52 kandidatë për këshillin Bashkiak të Shkodrës

Mar 27, 2023 | 23:04
SHPËRNDAJE

Zbardhet lista e Partisë Socialiste me 52 kandidatë për këshillin bashkiak të Bashkisë së Shkodër.

70064483_2312949798810874_1535685734441156608_n

Lista kryesohet nga Oltion Luli, ndjekur nga Jona Leqejza, Edmond Ndou dhe Uarda Gjokaj.

Kandidat i socialistëve për bashkinë e Shkodrës është Benet Beci i cili do të garojë përballë kryebashkiakut aktual Bardh Spahia.

1 2 3 4

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura