EMRAT/ U përplas nga një automjet, humb jetën në Spitalin e Traumës 68-vjeçari. Arrestohet shoferi

| 19:22
SHPËRNDAJE

Një 68-vjeçar ka humbur jetën në Spitalin e Traumës, pasi nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra si pasojë e një aksidenti.

Viktima i identifikuar si Bujar Xhemollari u përplas nga një automjet tip “Volkswagen” dhe mori dëmtime të shumta, ndërsa u dërgua në Spitalin e Traumës në Tiranë, por nuk arriti të mbijetonte.

c803ef71-2c37-4b68-b332-532d141e4aea

Policia ka vën ënë pranga edhe drejtuesin e mjetit, një 25-vjeçar nga Tirana, të identifikuar si Roland Asllanaj, banues në Laprakë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.