Emina Çunmulaj ‘thumbon’ vajzat e showbizz-it me foton e fundit me bikini (Foto)

| 11:58
SHPËRNDAJE

Ajo është një nga modelet shqiptare më të njohura e të suksesshme në Amerikë. Emina Çunmulaj njihet gjithnjë për origjinalitetin e saj dhe deklaratat e drejtpërdrejta që bën herë pas here.

Herë pas here ajo ndan foto nga përditshmëria e saj, ku nuk mungojnë edhe fotot familjare. Por këtë herë Emina ka vendosur të publikojë në ‘Instagram’ një foto me bikini ku duket se do të ‘thumbojë’ vajzat e showbizz-it.

View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ✌🏼

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on 

<script>

“100% origjinale”, shkruan ajo krah fotos.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.