Emigranti shqiptar vjen nga Anglia, por sapo zbret në Rinas humb toruan me atë që i ndodhi

SHPËRNDAJE

Një emigrant shqiptar që jeton në Angli ishte kthyer së fundmi në vendlindje, por me të zbritur në tokën shqiptare është përballur me një situatë të keqe.

rinas-1

Burimet nga Komisariati i Policisë Krujë thotë se sot, më datë 01.06.2018 shtetasi A.M vjeç 52 banues në Angli, kallëzon se më datë 31.05.2018, në Rinas, i ka humbur portofoli me nje sasi vlere monetare dhe dokumenta personale.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Krujë, për vlerësim.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.