Elvana nuk e solli të fejuarin në koncert, por nuk munguan vjehrri dhe vjehrra

SHPËRNDAJE

Një nga lajmet, që tërhoqi jo pak vëmendjen fundjavën e kaluar, ishte rikthimi pranë publikut shqiptar i këngëtares së talentuar Elvana Gjata. Ajo nuk kishte sjellë asnjë këngë të re në shqip prej dy vitesh, kur lançoi këngën e saj mjaft të suksesshme “Lejla”. Më pas, Elvana provoi suksesin e saj në SHBA ku ajo po vijon me projektet e reja.

Rikthimi në Shqipëri me këngë të reja në shqip, në bashkë- punim me Pirro Çakon dhe Darko Dimitrov, ishte një lajm surpizë për të gjithë ata, që e pëlqejnë Elvanën dhe dihet që janë të shumtë. Koncerti, i cili është quajtur sekret dhe shumë intim, mblodhi në një nga sallat e Sheratonit rreth 100 veta ku vetë Elvana pohoi se janë njerëzit e saj më të afërt.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/elvana-nuk-e-solli-te-fejuarin-ne-koncert-por-nuk-munguan-vjehrri-dhe-vjehrra/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKukësi shpall “non grata” Jorgjin: I blerë nga Kamza, me ndihmën e FSHF bënë një teatër
Artikulli tjetërVizita e Ramës në Kukës, deputeti demokrat: Gënjeu, spitali është në gjendje të mjerueshme

S'KA KOMENTE

Comments are closed.