Elvana Gjata zyrtarisht e fejuar, unaza super e shtrenjtë vulos  lidhjen me djalin e pasur nga Tirana

SHPËRNDAJE

Çdo gjë që ajo thotë apo bën ngjall kuriozitet të jashtëzakonshëm te fansat e saj. Elvana Gjata është kthyer sërish në qendër të vëmendjes së medias kohët e fundit së bashku me mikun dhe aktorin Ermal Mamaqi, për shkak të filmit më të ri që ata janë duke xhiruar. Por një tjetër detaj i ka bërë kuriozë fansat e këngëtares dhe kjo është unaza që ajo mban në gisht në këto xhirime.

elvana

Elvana ka postuar një foto të saj ku shihet qartë unaza me gur, që ajo ka vendosur në gisht. Kaq ka mjaftuar që fansat të vërshojnë me urimet për fejesën. Kjo nuk është hera e parë që komentohet fejesa e Elvana Gjatës, pasi muaj më parë një lajm i tillë bëri xhiron e rrjetit. Gjatë një koncerti në Prishtinë ajo mori dhuratën e ëndrrave për çdo vajzë, një unazë me diamant, identiteti i të cilit mbeti ende i panjohur për publikun.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/elvana-gjata-zyrtarisht-e-fejuar-unaza-super-e-shtrenjte-vulos-lidhjen-me-djalin-e-pasur-nga-tirana/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.