Elvana Gjata publikon foton me “shoqet”, do qeshni me lot

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Elvana Gjata, është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj profesionale. Por jo është gjithnjë e kujdesshme kur bëhet fjalë për jetën e saj private, duke e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të saj.

elvana

E teksa ishim mësuar që në profilin e saj në “Instagram” të shihnim vetëm foto apo video nga puna e saj, së fundmi Elvana ka nisur të postojë edhe gjëra që janë për të qeshur.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një fotografi ku shfaqet në mesin e disa lopëve në Ersekë.

Elvana

“Vetëm unë dhe shoqet e mia”, shkruan Elvana bashkëngjitur me foton që ka bërë të gjithë fansat për të qeshur se dhe ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.