“Electricity”, Dua Lipa shfaq versionin e saj seksi në këngën e re (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re, të cilën e sjell në bashkëpunim me Diplo dhe Mark Ronson.

Dua

Projekti i ri i këngëtares shqiptare titullohet “Electricity”, ku Dua shfaqet në një tjetër version, më sensuale se kurrë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/electricity-dua-lipa-shfaq-versionin-e-saj-seksi-ne-kengen-e-re-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.