Elbasan/Zjarr në pjesën kodrinore të Krastës, terreni i vështirë. Zjarrfikëset po ndërhyjnë me…

| 9:17
SHPËRNDAJE
 

zjarr ne elbasanNjë zjarr ka rënë në pjesën kodrinore të Krastës në Elbasan. Raportohet se flakët kanë rënë rreth orës 07:45, ndërsa ndërhyrja e zjarrfikëseve është e vështirë për shkak të terreni.

Forcat zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e zjarrit me mjete rrethanore dhe pompa krahu.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU