EKSKLUZIVE/ Zbulohet mesazhi i John Kerry në librin e përshtypjeve

SHPËRNDAJE

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry ka lënë mbresat e tij për këtë vizitë në librin e pështypjeve që ndodhet në bibliotekën e kryeministrisë.

Shenimi-i-Kerry-t-LOGO

Gazetari i “Panorama”, Aristir Lumezi, ka fotografuar shënimin e Sekretarit Kerry, i cili vlerëson pritjen që iu bë sot në Tiranë si dhe faktin që Shqipëria është një mike e shkëlqyer e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Shënimi i John Kerry

Faleminderit popullit shqiptar për pritjen jashtëzakonisht zemërgjerë në vendin tuaj të bukur.

Shtetet e Bashkuara janë shumë krenare për miqësinë tonë.

Shqipëria është një aleate e shkëlqyer e NATO-s.

Një partner në luftën kundër ekstremizmit dhe një mike e shkëlqyer.

Përshëndetjet më të përzemërta.

John Kerry

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.