EKSKLUZIVE/ U rikthyen në “Selman Stërmasi” pas 6 muajsh, Tirana arkëton shumën e majme nga biletat për sfidën me Kastriotin

Apr 25, 2022 | 11:25
SHPËRNDAJE

Tirana humbi pasditen e djeshme me rezultatin 0-1 ndaj Kastriotit në stadiumin “Selman Stërmasi”, ku bardheblutë luanin në këtë impiant pas gjashtë muajsh mungesë.

TIRANA 1

“Panorama Sport” ka zbuluar ekskluzivisht se mbi 7 milionë lekë (të vjetër) ka arkëtuar dje Tirana nga pjesëmarrja e tifozëve në stadium.

Në fakt, tifozët ishin me shumicë të pranishëm dhe shpresonin që të festonin me fitore. Ata përdorën mjete të ndryshme piroteknike.

OLSI AVDIAJ – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura