EKSKLUZIVE/ Legia në modë, ofertë një tjetër titullari të Tiranës

Jul 5, 2021 | 8:28
SHPËRNDAJE

Për Marsel Ismajlgecin ka shumë oferta. Së fundmi është futur në lojë edhe ekipi i Legias së Varshavës, që në shkurt bleu Ernest Muçin.

ismajlgeci

Polakët e pëlqejnë lojtarin dhe kanë testuar merkaton dhe çmimin që pretendon Tirana.

Gjithsesi, në ditët në vazhdim do të ketë të reja për këtë ofertë të re në adresë të mbrojtësit të majtë.

Legia pëlqen shpejtësinë e futbollistit dhe nuk është çudi që të jetë ajo blerësja e lojtarit të bardhebluve.

OLSI AVDIAJ – PANORAMASPORT.AL

LAJMIN E PLOTË MUND TA LEXONI NË VERSIONIN PRINT TË GAZETËS “PANORAMA SPORT”

© Panorama.al

Te lidhura