Ekskluzive/ Jonida Shehu largohet nga “Pasdite në Top Channel”, zbulohet arsyeja

SHPËRNDAJE

Jonida Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar e cila sëfundmi shfaqej çdo pasdite në ekranin e Top Channel, me tema gjithnjë të larmishme.

Por sipas informacioneve të “Panorama” Jonida është larguar përfundimisht nga ky emision që ditën e premte dhe ky është një vendim që sipas saj nuk do të ketë kthim pas.

E kontaktuar nga “Panorama” ajo u shpreh…

Te plote e gjeni tek Panorama     Plus: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ekskluzive-jonida-shehu-largohet-nga-pasdite-ne-top-channel-vendimi-eshte-i-pakthyeshem/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPse i dha fund jetës 21-vjeçarja, nënë e dy fëmijë të mitur? Ku po heton policia
Artikulli tjetërFlet Dritan Zagani: Tahiri është vetëm një hallkë e zinxhirit, po ra ai...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.