EKSKLUZIVE/ Akuzat e rënda nga gruaja për lojtarin e Kamzës, reagon Orelesi: E vërteta është që unë…

SHPËRNDAJE

Nuredin Orelesi ka qenë në qendër të vëmendjes në dy ditët e fundit. Kjo, prej historisë së shpërndarë nga gruaja e tij përmes një postimi në rrjetet sociale. Lajmi fillimisht është pasqyruar nga mediat nigeriane për të vijuar më pas në Shqipëri.

orelesi kamza

Por mesfushori ka një variant ndryshe për historinë në fjalë, duke hedhur poshtë akuzat. “Për mua kjo histori është e sajuar. Pak më parë fola me gruan time, të cilën vazhdoj ta dua dhe ma mohoi këtë histori”

SHKRIMIN E PLOTË E LEXONI NË VERSIONIN PRINT TË GAZETËS “PANORAMA SPORT”

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBinaku një zbulim, kush është mbrojtësi që u ble nga Malmo
Artikulli tjetërDETAJET/ Pesë të plagosur nga aksidenti i rëndë në Berat, një prej tyre niset për mjekim në Tiranë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.