“Ej, ou, mos prek”, plas grushti në Vlorë, përleshjen disa persona. Shikoni pamjet (FOTO+VIDEO)

SHPËRNDAJE

Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Pavarësia pranë një lokali ku edhe ka nisur debati.

Në një video të postuar nga JOQ, shihen edhe momentet kur ngrihen zërat nga femrat dhe meshkujt e perfshire ne sherr.

Qytetari denoncues shprehet se zënka nisi në lokal dhe më pas ka vazhduar jashtë ambienteve te tij.

vlora1

Nga pamjet shihet se është një grup i madh njerëzish dhe se mes tyre ka ndërhyrë policia. Situata është e tejet e acaruar pasi edhe policia nuk po e qetëson dot situatën.

Arsyeja e sherrit nuk dihet ende. Qytetari thotë se pas kësaj policia ka shoqëruar në komisariat disa persona.

Qytetari tregon: Sherr ne vlore te lagjia pavarsia. Debati ka nisur ne nje lokal. Policia ka shoqeruar ne polici disa persona.”/JOQ

vlora2 vlora3 vlora4 vlora5 vlora6 vlora7

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.