“Edi Rama, im bir nuk është terrorist”- Shkrimtari poston foton e djalit të shtrirë në tokë nga policët: Është student, ata që i bëjnë keq atij…

| 20:42
SHPËRNDAJE

Blendi Shahu, i biri i shkrimtarit Rexhep Shahu, ishte mes protestuesve tek Teatri Kombëtar ditën e sotme që u shoqëruan nga policia.

Me një shënim në facebook, ndërsa ka postuar foton e të birit ët shtrirë në tokë nga dy policisë, shkrimtari i drejtohet kryeministrit Rama, ndërsa thotë se djali i tij nuk është terrorist, por student në Akademinë e Arteve.

bkledi shahu-protesta-teatri

Edi Rama! Im bir Blendi Shahu qe sheh ne foto nuk eshte terrorist. Eshte student i Akademise se Arteve. Ata qe i bejne keq atij behen qyqe…”, shkruan në facebook sjkrimtari.

Teatri Kombëtar u shemb në orët e para të mëngjesit të sotëm, pas një vendimi të bashkisë, gjë që solli përplasje mes policisë e artistëve, aktivistëve dhe  qytetarëve që qëndronin në mbrojtje të godinës.

perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (37) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (36) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (31) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (35) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (34) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (33) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (32) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (30) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (29) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (28) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (27) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (26) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (21) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (22) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (23) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (24) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (25) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (20) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (19) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (18) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (17) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (13) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (12) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (14) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (15) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (10) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (9) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (4) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (3) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (2) perplasja-protesta-Teatri-dhuna-policia-konfikti-goditjet (8)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.