“Edi Rama është si Juventusi që vjedh dhe bën ligjin, Sali Berisha është si… Milani”, gjyqtari i Superiores shpërndan postimin epik

| 11:16
SHPËRNDAJE

Gjyqtari i Superiores, Klajdi Kola, ka bërë një postim epik së fundmi në rrjetet sociale. Vlonjati, i cili në ditët e para të pandemisë, mbeti i bllokuar në aeroport në Gjermani, ka shpërndarë një krahasim epik të liderve të partive kryesore në Shqipëri, të cilët i personifikojnë me një skuadër italiane.

klajdi-kola-770x433

Duhet theksuar se autorësia e këtij postimi është e faqes satirike Patate në “Facebook”, teksa gjyqtari i Superiores vendosi ta ndajë me ndjekësit e tij në “Instagram”…

98456274_172491884166884_5750617345672347648_n

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.