“Edhe unë të dua”, Morena Taraku merr surprizën e ëmbël, por cili është mashkulli misterioz që fshihet pas saj?

| 10:04
SHPËRNDAJE
 

Morena Taraku është një nga këngëtaret dhe personazhet më të përfolura në median rozë.

morena taraku (6)

Muaj më parë, ajo ka bërë me dije se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj, por identiteti i tij nuk dihet ende.

morena taraku (7)

Ditën e djeshme, bukuroshja ka postuar në Instagram surprizën që i ka bërë djali misterioz.

morena taraku (8)

Në foto shfaqej një buqetë shumë e madhe me trëndafila të kuq, brenda të cilëve ishte formuar një zemër me trëndafila të bardhë.

morena taraku (1)

“Edhe unë te dua”, shkroi Morena krahas fotos.

morena taraku (12)

Edhe pse ajo ende nuk e ka zbuluar të dashurin, nga surprizat që ka marrë, mendohet se është një djalë turk, Kjo pasi në një tjetër dhuratë, e cila përfshinte një arush dhe tullumbacë, ai kishte shkruar në turqisht “të dua”.

morena taraku (11) morena taraku (10) morena taraku (9)

morena taraku (3) morena taraku (2) morena taraku (4) morena taraku (5)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.