“Edhe pse të lanë zhveshur e zbathur, ti pate shumë për të dhuruar”, aktorja Yllka Mujo poston foton nga Teatri i shembur dhe disa fjalë të ndjera

| 18:14
SHPËRNDAJE

yllka mujo teatri

Aktorja e njohur Yllka Mujo ka postuar disa rreshta të ndjerë për Teatrin Kombëtar që u shemb mesnatën e 17 majit.

Në porfilin e saj në rrjetet sociale, aktorja shkruan ndër të tjera: “Ne rrenojat e tua ti mban dashurine e madhe dhe dhimbjen time te thelle, mban dritherimat e perkushtimit dhe nderimit tim!”

POSTIMI I PLOTE

Ne nderim te dashurise!

Ti me deshe ashtu siç di te doje arti! Tek ti dhashe dhe mora fryme, dhimbje, kenge, lot , kercim, lodrova si femije, dashurova, enderrova, jetova! Me rrite, me mbajte, me perkunde kur me dhimbte zemra, ti ishe kopeshti ku jeta ishte vertete e bukur! Ne rrenojat e tua ti mban dashurine e madhe dhe dhimbjen time te thelle, mban dritherimat e perkushtimit dhe nderimit tim!
Edhe pse te lane xhveshur e zbathur, ti pate shume per te dhuruar!
Mirenjohja ime per ty nuk ka kufi!

yllka mujo teatri postim

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.