Edhe këtë verë Jonida Maliqi shfaqet me linja perfekte

| 14:20
SHPËRNDAJEEdhe këtë verë këngëtarja Jonida Maliqi nuk ka zhgënjyer me linjat e saj. Si gjithnjë, ajo bën gjatë plazh në Dhërmi, kështu që nuk mund të mungonte as fundjavën e kaluar. Jonida tashmë ka marrë ngjyrë çokollatë, ndërkohë që linjat e saj janë perfekte. Këngëtarja, e cila për momentin nuk është shumë aktive në muzikë, duket se energjitë i shpenzon kryesisht me djalin e saj dhe biznesin dhe, si çdo verë, ajo pushon në Dhërmi. Paparazzi ynë e fotografoi në shoqërinë e mikeshave të saj.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

6 KOMENTET

Comments are closed.