E zbulon media italiane, Berat Gjimshiti shumë pranë klubit të njohur rus

SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti është shumë pranë transferimit te rusët e Krasnodar. Sipas “TuttoMercatoWeb”, palët kanë arritur marrëveshjen dhe priten vetëm detajet e fundit.

gjimshiti benevento

25-vjeçari është në pronësi të Atalantës, dhe pas një sezoni të suksesshëm të Benevento, ka ngjallur interesin e Krasnodarët. Shqiptari nuk është në planet e trajnerit Gasperini, ndaj pritet vetëm “OK” i zikaltërve që marrëveshja të zyrtarizohet.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakE goditi me grusht në mes të “Pazarit të Ri”, 55-vjeçarja “merr hak” ndaj gruas
Artikulli tjetërSimone de Beovoir dhe Sartre/ Korespondenca e përjetshme e dashnorëve

S'KA KOMENTE

Comments are closed.