E uron për ditëlindje/ Dashuria e modeles superseksi për Mesin, e ka bërë tatuazh në…

Jun 27, 2021 | 13:22
SHPËRNDAJE

Suzi Kortez është një prej tifozeve më të zjarrta të skuadrës së Barcelonës dhe veçanërisht të Lionel Mesit.

suzi

Çmenduria e modeles braziliania ka shkuar deri aty, aq sa ka bërë tatuazh portretin e Mesit pranë pjesëve intime.

Ish-mis “bum-bum”-i së fundmi e ka uruar yllin argjentinas me rastin e 34-vjetorit, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Suzi shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj provokuese, ku ekspozon të pasmet dhe gjoksin, duke i lënë pak vend imagjinatës.

cortez-messi-2cortez-messiSuzy-Cortez-Miss-Bum-Bum-Roma-neveSPORT-PREVIEW-Suzy-Cortez-Tattoosuzy-cortez-messi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura