“E ruaj vetë nga …”- Wanda Nara zotohet se do të mbrojë familjen e saj nga k****t , i merr nga “duart” Mauro Icardin aktores argjentinase

Oct 21, 2021 | 12:44
SHPËRNDAJE

Pas gati 1 javë trazirash, duket se Wanda Nara ka konfirmuar rikthimin me sulmuesin e Paris Saint-Germain, Mauro Icardi.

wanda nara mauro icardi china suarez

Futbollisti postoi në Instagram të mërkurën disa foto dhe falënderonte gruan e tij ‘që vazhdonte të besonte në këtë familje të bukur’.

Pas akuzave për tradhti, edhe Wanda Nara vendosi të reagojë duke publikuar në InstaStory një kolazh fotosh me babain e fëmijëve të saj.

wanda nara

“Kujdesem vetë për familjen time, e ruaj nga k****t dhe nga vetë jeta”, shkroi modelja seksi krahas imazheve duke lënë të nënkuptohet se i ka dhënë një mundësi martesës së tyre dhe s’do lejonte që një femër të shkatërronte atë.

wanda nara (2)

28-vjeçari Icardi gjithashtu postoi një fotografi të tij me Wanda Nara duke iu drejtuar me fjalët: ‘Më mbaj fort dhe mos më lësho kurrë’.

wanda nara (3)

Modelja akuzoi sulmuesin për tradhti me aktoren argjentinase, China Suarez në një postim në rrjetet sociale ku shkroi: “Shkatërrove familjen për një k***ë”.

wanda nara mauro icardi

Nëna e dy fëmijëve reagoi pas lajmeve duke thënë se Icardi e mashtroi. Sipas tij, futbollisti i kishte thënë se ishte ndarë nga Wanda gjatë kohës që shkonte ta takonte.

“Unë nuk e fillova unë e para, inkurajova ose shkaktova këtë situatë. Unë gjithmonë kam besuar se ata janë ndarë”, shkroi ajo fillimisht në Instastory.

china suarez

Më pas shtoi: “Koston e prishjes së imazhit të një familjeje të lumtur e paguaj vetëm unë, jo njeriu që gaboi. Duket se është më e besueshme për këtë shoqëri, duke e ditur se si sillen gjithmonë, që të besojë se unë jam shkaktarja, ajo që mashtron dhe jo viktima.

Unë e bëj për veten time dhe për gratë e tjera që janë përdorur gjithmonë dhe që janë gjykuar. Unë jam një grua që nuk kam më frikë të kërkoj të drejtat për të jetuar pa paragjykime”.

/Panoramaplus.al

china suarez (2) china suarez 3 MAURO ICARDI WANDA NARA (6) MAURO ICARDI WANDA NARA (4) MAURO ICARDI WANDA NARA (1) MAURO ICARDI WANDA NARA (5) MAURO ICARDI WANDA NARA (2) wanda nara (9) wanda nara (8) wanda nara (7) wanda nara (6) wanda nara (5) wanda nara (4) wanda nara4 wanda-2-e1565084470311

© Panorama.al

Te lidhura