E rrallë “tre A-të” shqiptare që përfaqësojnë Kombëtare të ndryshme

SHPËRNDAJE

Tre shqiptarë që luajnë për tre kombëtare të ndryshme. Ky është rasti më i veçantë i familjes Ajeti. Arlind Ajeti, Albian Ajeti dhe Adonis Ajeti janë tre vëllezër të cilët përfaqësojnë tre Kombëtare të ndryshme, përkatësisht, Shqipërinë, Zvicrën dhe Kosovën.

ajeti-587x396

Ndërkohë duket se djemtë kanë qenë të imponuar nga babai i tyre për të bërë këto zgjedhje. Kjo pasi ditët e fundit ai është shprehur: “Unë kam tre djem, njëri do të luaj për Shqipërinë, njëri për Zvicrën dhe tjetri për Kosovën”.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRonaldo shijon në maksimum pushimet, Xheorxhina “çmend” fansat me foton e fundit
Artikulli tjetërVIDEO/ Momente qesharake në Francë-Holandë, Grizman i heq pantallonat mesfushorit kundërshtar

S'KA KOMENTE

Comments are closed.