E rëndë/ Plas sherri në urban, pasagjeri godet me grushte shoferin (VIDEO)

| 17:07
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, ku një pasagjer dhunoi shoferin e mjetit.

Dyshohet se sherri ka filluar pasi një vajze i është vjedhur portofoli në urban. Pasi i kishte pikasur se i mungonte portofoli, vajza ka njoftuar faturonin dhe shoferin për ngjarjen, por sipas pasagjerëve, shoferi mbylli menjëherë derën e urbanit.

Capture

Ka qenë ky veprim që ka shkaktuar irritimin e një prej pasagjerëve i cili filloi të godiste shoferin.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.