E rëndë në Kurbin, gjendet i vdekur në banesën e tij një person

Apr 8, 2021 | 11:14
SHPËRNDAJE

ambulance

Një i moshuar dyshohet se i ka dhënë fund jetës së tij mëngjesin e sotëm në banesë. Ngjarja e rëndë ndodhi në Fushë Milot të Kurbinit.

Sipas policisë, viktima është shtetasi T.K.,77 vjeç. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Kurbin/Informacion paraprak

Më datë 08.04.2021,rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot,Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K.,77 vjeç .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.