E rëndë/ I futet në banesë dhe e përplas në tavolinë, 23-vjeçarja humb fëmijën që kishte në bark: Po kërkonte…

| 15:47
SHPËRNDAJE

gjithçka në shtëpinë e saj dhe e përplasi atë në një tavolinë.

“Kisha rënë në dysheme dhe kisha dhimbje barku. Më duhej të shkoja në tualet që të ndërrohesha sepse isha e lagur. Kisha shumë dhimje dhe isha në agoni. Nuk mund të ecja dhe isha e gjakosur, u shqetësova shumë për foshnjën që kisha në bark”, u shpreh 23 vjeçarja.

Pasi shkoi në spital, në fillim i thanë se çdo gjë ishte normale por pasi bëri skanerin, i thanë që kishte vetëm 1 % mundësi që të foshnja të mbijetonte. Abbie vendosi të mos e abortonte bebin, por foshnja lindi i vdekur.

Burimi: The Sun

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.