E rëndë/ Humb jetën oficeri i Forcave Speciale pasi kreu testimet fizike

| 13:15
SHPËRNDAJE

Një nënoficer i Forcave Speciale të Kosovës, i cili punonte në batalionin e reagimit të shpejtë në Mitrovicë ka vdekur sot pasi ka kryer testimet fizike.

Vdekjen e 47-vjeçarit është konfirmuar për Gazetën Express nga zyrtari i Ministrisë së Mbrojtjes, Ibrahim Shala.

Express mëson se i ndjeri Baki Ejupi, 45-vjeçar, ka vdekur pas testimeve fizike.

Mësohet se ai është me prejardhje nga Podujeva, mirëpo punonte ne batalionin e reagimit të shpejtë në Mitrovicë.72909452_2398912710234400_1952296922203029504_n-337x600

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.