E rëndë/ Fuste nxënësin në koshin e mbeturinave, arrestohet mësuesi

| 20:54
SHPËRNDAJE

Një mësues në Karolinën e Veriut akuzohet se në mënyrë të përsëritur e ka futur një student të shkollës fillore me aftësi të kufizuara në një kosh mbeturinash.

Robin Johnson, 51 vjeç, u arrestua të enjten me dy akuza për sulm kundërvajtës ndaj një personi me aftësi të kufizuara.

20002764-7597451-image-a-18_1571682227922

Ishte një terapist që raportoi akuzat muajin e kaluar pasi foli me disa fëmijë nga e njëjta klasë, të cilët akuzuan Johnson për marrjen e tyre dhe vendosjen e tyre në plehra ose riciklimin e koshave gjatë dy viteve të fundit shkollore.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.