E RËNDË/ Del nga gjykata me dhimbje në zemër, por kur shkon në spital…

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një burrë ka ndërruar jetë pak pasi ka lënë ambientet e gjykatës së Tiranës ku kishte një çështje gjyqësore për të cilën kishte shkuar. Ai është dërguar menjëherë për në spital, por ka ndërruar jete rrugës.

Pamje gjykate
Pamje gjykate

Njoftimi:

Më datë 20.11.2017, në ambientet e Gjykatës Rrethit Gjyqësor Tiranë, shtetasi B.D vjeç 62, banues në Tiranë nuk është ndjerë mirë dhe vdiq gjatë rrugës për në spital. Nga veprimet e kryera rezultoi se, vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPërdhunimi në hotel/ Befason i riu: Tregonte e madhe, nuk refuzoi kur i thashë...
Artikulli tjetër“Triumph” niset drejt Londrës, e shoqëron legjenda Lorik Cana

S'KA KOMENTE

Comments are closed.