E rëndë/ 29-vjeçari ngre dorë ndaj bluzave të bardha, kush është mjeku i goditur dhe kërcënuar në krye të detyrës (Emri)

Nov 21, 2020 | 10:37
SHPËRNDAJE

Një 29-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë së Elbasanit pasi ka goditur një mjek që ishte në krye të detyrës në spitalin e qytetit.

urg

Ngjarja ka ndodhur në Urgjencën e Elbasanit, dhe mjeku i goditur është shtetasi Sherif Kullolli 55 vjeç.

Mësohet se i riu ka pasur të atin në Urgjencë, në gjendje të rëndë, dhe i ka kërkuar mjekut ta observojë më shpejt. Mes tyre ka nisur një debat që ka degjeneruar në dhunë, ku i riu ka goditur mjekun.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan”, bën me dije policia.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.