E pyetën për lidhjen me Bill Clinton, Monica Lewinsky braktis në mes intervistën (VIDEO)

SHPËRNDAJE

20 vite më parë, në 1998-n, Shtëpia e Bardhë u përfshi në nj skandal seksual. Në atë kohë u zbulua se presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës që ishte në detyrë, Bill Clinton kishte një marrëdhënie jashtëmartesore me ish-praktikanten Monica Lewinsk.

clinton

Lidhur me këtë ngjarje Clinton është ngacmuar shpeshherë nga mediat dhe ai ka pranuar se nuk i ka kërkuar asnjëherë falje personalisht Monicës për mënyrën sesi ajo u trajtua për shkak të tij.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-pyeten-per-lidhjen-me-bill-clinton-monica-lewinsky-braktis-ne-mes-intervisten-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakXhaka kërkon falje për festimin me shqiponjë, Shaqiri ironizon: Duke parë ndeshjen në male…
Artikulli tjetërVIDEO/ “Rivaliteti” vazhdon dhe te kombëtarja, shikoni si Luis Enrike pret Serxhio Ramosin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.